укр | рус головна | email | карта сайту| для дилерів 
 
 
    Троянди
    Квітковий зріз
    Власні кімнатні рослини
    Посадковий матеріал
    Кімнатні рослини
    Кераміка
    Свічки
    Фурнітура
    Цибулини
 


Вазони

Оаза зелені - вазонове господарство.

Коли відвідуєш фірму, отримуєш величезний заряд позитивної енергії, душа немов би наповнюється світлом і радістю від споглядання дивовижних, подекуди вельми екзотичних рослин . Особливо відчуваєш це у гарден - центрі .

Підрозділ цей бере свій початок у жовтні 1996 року. Й займається реалізацією екзотичних рослин, які "Тандем" завозить з Голландії. Найпоширенішими й одними з найбільш популярних у покупця є різноманітні види драцен і дифенбахій, ніжних, тендітних азалій. Асортимент вражає і часто клієнт довго роздумує, коли хоче вибрати для себе щось із цієї потужної зеленої колекції. Зате як затишно чи то в оселі, чи то в приміщеннях санаторіїв, чи то в офісах від присутності оцих дивовижних квітів і кущів. Споглядаєш цю красу - й цілком інакше дивишся на світ довкола себе.

Милують око й теж мають багато прихильників калатеї, її теж є декілька видів, від сорока сантиметрів до калатай - гігантів. І знову ж таки тут у дрогобичан конкурентів немає. Найкращі екзоти - саме на "Тандемі". Самі навіть назви цих чудернацьких витворів матінки - природи заворожують: крутони, монстери, арекі.

Реалізовує гарден - центр і вазони та горщики . Й тут уже переважає кераміка вітчизняного виробника, в основному з Запоріжжя та Сімферополя.

Як розповідала керівник гарден - центру Оксана Салук, екзотичні рослини охоче купують санаторії, і майже в усіх курортних регіонах, не лише в сусідньому Трускавці, можна зустріти екзотичні рослини, придбані в Дрогобичі.

Copyright 2008-2012
ТзОВ "Тандем" - оптовий постачальник троянд
При використанні матеріалів сайту
гіперпосилання обов'язкове